I KATEGORIA

(szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

   Grupa 1 (klasy I-III SP)


   Nagroda

KAMIL DUBIK - Bocian
SP w Barchaczowie (woj. lubelskie)

Wyróżnienia:
  1. MICHAŁ WIERZBICKI - Szkolne przygody Pimpusia Sadełko
    SP nr 117 w Krakowie (woj. małopolskie)

  2. BARTUŚ KLAG - Stefek Burczymucha
    SP w Jadamwoli (woj. małopolskie)

  3. MAGDALENA WASIUKIEWICZ - Tęcza
    SP nr 81 w Gdańsku (woj. pomorskie)

  4. BARBARA SZOSTEK - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
    Przedszkole nr 264 w Warszawie (woj. mazowieckie)

  5. JOANNA ONOPIUK - Szkolne przygody Pimpusia Sadełko
    Przedszkole nr 264 w Warszawie (woj. mazowieckie)

  6. JOLANTA LULA - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
    Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu (woj. podkarpackie)

  7. KATARZYNA DUDEK - Żuczek
    Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu (woj. podkarpackie)


    Grupa 2 (klasy IV-VI SP)


       Nagroda

    KATARZYNA BĽCZEK - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
    SP w Woli Błędowskiej (woj. mazowieckie)

    Wyróżnienia:
    1. ANGELIKA LUBOJEMSKA - Wieczór już ...
      SP w Zręcinie (woj. podkarpackie)

    2. SYLWIA SOBCZAK - Ogródek
      SP w Tymbarku (woj. małopolskie)

    3. KACPER LITWINIEC - Na jagody
      SP w Cybince (woj. lubuskie)

    4. AGNIESZKA GAŁKA - Kolędnicy
      SP w Złojcu (woj. lubelskie)

    5. EWELINA i SANDRA BANASIAK - Na jagody
      PSP w Zabrodziu (woj. mazowieckie)


      Grupa 3 (gimnazja)


         Nagroda

      ANNA GURGUL - Nasza chata
      Gimnazjum nr 1 w Mielcu (woj. podkarpackie)

      Wyróżnienia:
      1. ANGELIKA KUCHAREK - Tęsknota
        Gimnazjum Publiczne w Cybince (woj. lubuskie)

      2. PAULINA KONDAREWICZ - O światło
        Gimnazjum Publiczne w Cybince (woj. lubuskie)

      3. ANNA ZAWADZKA - Lipy kwitną
        Publiczne Gimnazjum w Goździe (woj. mazowieckie)

      4. BARBARA TURCZYŃSKA - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
        Gimnazjum w Huwnikach (woj. podkarpackie)

      5. KAMIL LENIEK - Wolny najmita
        Publiczne Gimnazjum w Miejscu Piastowym (woj. podkarpackie)

     Komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych
w sposób następujący:

- I KATEGORIA (szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

- II KATEGORIA (placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

- III KATEGORIA (prace przestrzenne - szkoły podstawowe, gimnazja i placówki wychowania pozaszkolnego)

- OŚRODKI SPECJALNE

- OŚRODKI ZAGRANICZNE

- NAGRODA GŁÓWNA IV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dyrektora Muzeum w Żarnowcu

- NAGRODA INDYWIDUALNA

- Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród

- Prace Laureatów





Copyright (c)2003, Wszelkie prawa zastrzeżone.