II KATEGORIA

(placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

   Grupa 1 (klasy I-III SP)


   Nagroda

PAULINA BIENIEK - Pszczółki
Pracownia Plastyczna "Kolor", Centrum Zajęć Pozalekcyjnych nr 1 w Łodzi (woj. łódzkie)

Wyróżnienia:
  1. WIKTORIA SZABLIŃSKA - Nasza szkapa
    Samorzšdowe Centrum Kultury w Mielcu (woj. podkarpackie)

  2. MARTA MILEWSKA - Szkolne przygody Pimpusia Sadełko
    Siemianowickie Centrum Kultury, Pracownia Plastyczna "Okienko" w Siemianowicach Śląskich (woj. śląskie)

  3. BEATA WRONA - Tęcza
    GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)

  4. ERWINA WOJTANOWSKA - Na jagody
    GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)

  5. MONIKA MUSIAŁ - Na jagody
    GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)


    Grupa 2 (klasy IV-VI SP)


       Nagrody nie przyznano


    Wyróżnienia:
    1. EMILIA JUREWICZ - Zła zima
      Fundacja Kultury i Sportu "Prawobrzeże", Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie)

    2. JUSTYNA BOJCZUK - Ogródek
      Fundacja Kultury i Sportu "Prawobrzeże" w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie)

    3. PAULINA ZAJĄCZKOWSKA - Stefek Burczymucha
      Pracownia Plastyczna "Kolor", Centrum Zajęć Pozalekcyjnych nr 1 w Łodzi (woj. łódzkie)

    4. KATARZYNA PYDZIŃSKA - Ogródek
      MDK w Przemyślu (woj. podkarpackie)

    5. ZUZANNA REC - Pszczółki
      GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)


      Grupa 3 (gimnazja)


      Nagroda
      MATEUSZ DUDZIAK - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
      MDK w Przemyślu (woj. podkarpackie)

      Wyróżnienia:
      1. KAROLINA KACZOR - Przy mrowisku
        MDK w Przemyślu (woj. podkarpackie)

      2. MICHALINA SZPYRKA - Pieśń VI
        MDK w Rybniku, Pracownia Plastyczna "Creatio" (woj. śląskie)

      3. KACPER LUBSZCZYK - Pieśń VI
        MDK w Rybniku, Pracownia Plastyczna "Creatio" (woj. śląskie)

      4. AGATA CZEMERYS - Dwór w Gusinie
        GOK w Siennicy Różanej (woj. lubelskie)

      5. MIŁOSZ KĘDZIERSKI - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
        GOK w Jedliczu (woj. podkarpackie)

     Komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych
w sposób następujący:

- I KATEGORIA (szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

- II KATEGORIA (placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

- III KATEGORIA (prace przestrzenne - szkoły podstawowe, gimnazja i placówki wychowania pozaszkolnego)

- OŚRODKI SPECJALNE

- OŚRODKI ZAGRANICZNE

- NAGRODA GŁÓWNA IV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dyrektora Muzeum w Żarnowcu

- NAGRODA INDYWIDUALNA

- Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród

- Prace Laureatów





Copyright (c)2003, Wszelkie prawa zastrzeżone.