III KATEGORIA

(formy przestrzenne - szkoły podstawowe, gimnazja
i ośrodki wychowania pozaszkolnego)

   Grupa 1 (klasy I-III SP)


   Nagroda

PATRYCJA WOJTANOWSKA - Szkolne przygody Pimpusia Sadełko
GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)

Wyróżnienia:
  1. KLAUDIA LICHOŃ, NATALIA ROZMUS - Sposób na laleczkę
    Zespół Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Jedliczu (woj. podkarpackie)

  2. EWELINA WÓJCIK - Szkolne przygody Pimpusia Sadełko
    SP w Głębokiem (woj. podkarpackie)

  3. KATARZYNA GRYNKIEWICZ - O krasnoludkach i sierotce Marysi
    MDK "Bielany" w Warszawie (woj. mazowieckie)

  4. Kompozycja łączona (teatrzyk):
    GABRIELA GIEROŃ - Na jagody
    AGATA OCHMAŃSKA - O krasnoludkach i sierotce Marysi
    SP nr 43 w Krakowie (woj. małopolskie)




    Grupa 2 (klasy IV-VI SP)


       Nagroda

    ALEKSANDRA ZAJDEL - Nasza szkapa
    SP im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu (woj. podkarpackie)

    Wyróżnienia:
    1. KAMIL PAź - O krasnoludkach i sierotce Marysi
      GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)

    2. JOANNA MATYJA - O krasnoludkach i sierotce Marysi
      SP nr 10 w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie)

    3. JOANNA KOŻUCH - Nasza szkapa
      SP nr 1 w Przyszowej (woj. małopolskie)

    4. PATRYCJA OGORZAŁEK - Muchy Samochwały
      SP w Tarnowcu (woj. podkarpackie)

    5. MAGDALENA ZIELIŃSKA -Na opiece wierzby
      MDK "Bielany" w Warszawie (woj. mazowieckie)

    6. KAMILA BUK - O krasnoludkach i sierotce Marysi
      SP w Krzemienicy (woj. podkarpackie)

    7. KAROLINA CHUDZIK - Gdybym miał piórka
      SP w Krzemienicy (woj. podkarpackie)



      Grupa 3 (gimnazja)


      Nagrody nie przyznano

      Wyróżnienia:
      1. MARTA HOŁOTA - Żabka Helusi
        Gimnazjum w Giedlarowej (woj. podkarpackie)

      2. KAROLINA KOLARCZYK - Pomnik Marii Konopnickiej
        Gimnazjum w Lyskach (woj. Śląskie)

      3. JUDYTA KASPRZYK - O krasnoludkach i sierotce Marysi
        Zespół Szkół - Gimnazjum w Komborni (woj. podkarpackie)

      4. MACIEJ HYSZKO - O krasnoludkach i sierotce Marysi
        Gimnazjum w Buczku (woj. łódzkie)

      5. BEATA IŁOWIECKA - O krasnoludkach i sierotce Marysi
        Zespół Szkół - Gimnazjum w Węglówce (woj. podkarpackie)

     Komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych
w sposób następujący:

- I KATEGORIA (szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

- II KATEGORIA (placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

- III KATEGORIA (prace przestrzenne - szkoły podstawowe, gimnazja i placówki wychowania pozaszkolnego)

- OŚRODKI SPECJALNE

- OŚRODKI ZAGRANICZNE

- NAGRODA GŁÓWNA IV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dyrektora Muzeum w Żarnowcu

- NAGRODA INDYWIDUALNA

- Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród

- Prace Laureatów





Copyright (c)2003, Wszelkie prawa zastrzeżone.