I KATEGORIA

(szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

   Grupa 1 (klasy I-III SP)


   Nagroda

KAROLINA BAJDA - Pranie
SP w Połomi (woj. podkarpackie)

Wyróżnienia:
  1. KAMIL JURASZ - Na jagody
    ZS w Stępinie (woj. podkarpackie)

  2. JAKUB KRAS - O czym ptaszek śpiewa
    SP w Zwierzyńcu (woj. lubelskie)

  3. PIOTR MIRGA - Jaskółeczka
    SP w Krakowie (woj. małopolskie)

  4. OLGA OLSZEWSKA - Na jagody
    Zespół Szkół w Skierbieszowie (woj. lubelskie)

  5. DOMINIK PSZONKA - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
    SP w Połomi (woj. podkarpackie)


    Grupa 2 (klasy IV-VI SP)


       Nagroda

    DOROTA MARTYNIAK - Jesienią
    SP nr 7 w Lublinie (woj. lubelskie)

    Wyróżnienia:
    1. TOMASZ ADAMCZUK - Mrowisko
      SP w Skierbieszowie (woj. lubelskie)

    2. MATTEO DURADONI - Jesienią
      SP nr 7 w Lublinie (woj. lubelskie)

    3. PAULINA GROCHAL - Muchy Samochwały
      Publiczna SP Żdżarach (woj. mazowieckie)

    4. MIRIAM LIGAJ - Ogródek
      SP nr 7 w Lublinie (woj. lubelskie)

    5. ADRIAN PROCHWICZ - Pieśń o domu
      SP w Grodkowicach (woj. małopolskie)


      Grupa 3 (gimnazja)


         Nagroda

      IZABELA MAŁYSZEK - Rota
      Publiczne Gimnazjum w Goraju (woj. lubelskie)

      Wyróżnienia:
      1. DAGMARA BOGACZ - Poranek w Wenecji
        Gimnazjum nr 1 w Krośnie (woj. podkarpackie)

      2. ANNA CZAJKA - Orzeszki
        Gimnazjum nr 5 w Zamościu (woj. lubelskie)

      3. SABINA KOWALCZE - O czym ptaszek śpiewa
        Gimnazjum w Jordanowie (woj. małopolskie)

      4. KAMIL KOZAK - Do młyna
        Gimnazjum nr 2 w Krośnie (woj. podkarpackie)

      5. ALEKSANDRA PACEK - Świecą gwiazdy świecą
        Gimnazjum nr 1 w Krośnie (woj. podkarpackie)

     Komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych
w sposób następujący:

- I KATEGORIA (szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

- II KATEGORIA (placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

- III KATEGORIA (formy plastyczne i prace przestrzenne - szkoły podstawowe, gimnazja i placówki
      wychowania pozaszkolnego)


- SPECJALNE OŚRODKI SZKOLNO-WYCHOWAWCZE

- Z A G R A N I C A

- NAGRODA GŁÓWNA III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dyrektora Muzeum w Żarnowcu

- NAGRODA INDYWIDUALNA





Copyright (c)2003, Wszelkie prawa zastrzeżone.