II KATEGORIA

(placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

   Grupa 1 (klasy I-III SP)


   Nagroda

ERWINA WOJTANOWSKA - Szkolne Przygody Pimpusia Sadełko
GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)

Wyróżnienia:
  1. KAROLINA DYRCZ - O Janku Wędrowniczku
    MDK nr 1 w Tychach (woj. ¶l±skie)

  2. MARTA DZIERWA - O czym ptaszek ¶piewa
    Pracownia Plastyczna "Okienko" w Siemianowicach ¦l±skich (woj. ¶l±skie)

  3. ZUZANNA REC - Podróż na bocianie
    GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)

  4. DOMINIKA WALOCHA - Motyle
    Pracownia Plastyczna "Okienko" w Siemianowicach ¦l±skich (woj. ¶l±skie)

  5. PATRYCJA WOJTANOWSKA - Stefek Burczymucha
    GOK we Frysztaku (woj. podkarpackie)


    Grupa 2 (klasy IV-VI SP)


       Nagroda

    IZABELA WAWRZACZ - Wolny najmita
    MDK w Rybniku Pracownia "Creatio" (woj. ¶l±skie)

    Wyróżnienia:
    1. PAULINA CZAPLA - Na jagody
      Klub Osiedlowy "Skorpion" w Rzeszowie (woj. podkarpackie)

    2. MAGDALENA GÓRKA - Wolny najmita
      MDK w Rybniku (woj. ¶l±skie)

    3. WOJCIECH KOŁUCKI- Wolny najmita
      MDK w Rybniku Pracownia "Creatio" (woj. ¶l±skie)

    4. MICHALINA KOWAL - O krasnoludkach i o sierotce Marysi
      MDK w Rybniku Pracownia "Creatio" (woj. ¶l±skie)

    5. ANNA KOZAK
      MDK w Rybniku Pracownia "Creatio" (woj. ¶l±skie)


      Grupa 3 (gimnazja)


      Wyróżnienia:
      1. EDYTA DOMAŃSKA - Tu się droga załamała
        Gimnazjum, Zespół Szkół nr 5 w Krasnymstawie (woj. lubelskie)

      2. ADA KOCHAŃSKA - Na jagody
        Gimnazjum, Zespół Szkół nr 5 w Krasnymstawie (woj. lubelskie)

     Komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych
w sposób następuj±cy:

- I KATEGORIA (szkoły podstawowe i gimnazja - techniki malarskie)

- II KATEGORIA (placówki wychowania pozaszkolnego - techniki malarskie)

- III KATEGORIA (formy plastyczne i prace przestrzenne - szkoły podstawowe, gimnazja i placówki
      wychowania pozaszkolnego)


- SPECJALNE O¦RODKI SZKOLNO-WYCHOWAWCZE

- Z A G R A N I C A

- NAGRODA GŁÓWNA III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dyrektora Muzeum w Żarnowcu

- NAGRODA INDYWIDUALNA





Copyright (c)2003, Wszelkie prawa zastrzeżone.