Wyniki X Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów

na temat Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej

Żarnowiec, 17 czerwca 2016

 

Zdjęcia prac laureatów nagród głównych 

 

KATEGORIA I – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I nagroda

Zuzanna GłowackaBocian

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

II nagroda

Natalia WalczynaO Janku Wędrowniczku

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białce (woj. lubelskie)

III nagroda

Hanna KaraszewskaNa jagody

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie  

 

Wyróżnienia:

Daria RycakJabłonka

Szkoła Podstawowa w Łabuniach (woj. lubelskie)

Kalina KopećCo dzieci widziały w drodze

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Kluczborku

Michał KawałkoStefek Burczymucha

 Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego w Kluczborku (woj. opolskie)

Antonina KubićParasol

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

Zuzanna ZygmuntPszczółki

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Przyszowej (woj. małopolskie)

 

KATEGORIA II (uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych)

I nagroda

Wiktoria MoszczyńskaBocian

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie)

II nagroda

Kinga ZwolakJabłonka

Szkoła Podstawowa w Łabuniach (woj. lubelskie)

III nagroda

Natalia KrólPranie

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku (woj. podkarpackie)

 

Wyróżnienie:

Krystian ZiarkoTęcza

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku

Adrian MalawskiPortret Marii Konopnickiej

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół w Przyszowej (woj. małopolskie)

Zofia WolframMuchy samochwały

Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie

Aleks NowakowskiZamiary Staszka

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie)

Maja KowalskaSkrucha Józi

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Zespole Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

 

KATEGORIA III – uczniowie gimnazjów

I nagroda

Martyna RogozO krasnoludkach i o sierotce Marysi

Zespół Szkół w Tyrawie Wołoskiej (woj. podkarpackie)

II nagroda

Marcelina StasiakNasze kwiaty

Gimnazjum nr 18 w Lublinie

III nagroda

Sebastian WancaJabłonka

Zespół Szkół nr 2 w Dukli (woj. podkarpackie)

 

Wyróżnienia:

Julia GrossmanO krasnoludkach i o sierotce Marysi

Gimnazjum nr 16 im. Frydyryka Chopina w Lublinie

Wiktoria Rzążewska O krasnoludkach i o sierotce Marysi

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

Agata PodmokłaParasol

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

Julia PardusTęczowy duszek

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

 


Regulamin Konkursu Plastycznego 2016





Copyright (c)2016, Wszelkie prawa zastrzeżone.