Wyniki Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów

na temat Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej

 

 Żarnowiec, 17 czerwca 2014

 

 

KATEGORIA I (klasy 1-3 szkoły podstawowej)

 

I nagroda

Amelia WotaStefek Burczymucha  

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie (woj. podkarpackie)

 

II nagroda

Natalia WalczynaŁąka  

Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego (woj. lubelskie)

                                                                                             

III nagroda

Maria Augustynowicz O krasnoludkach i o sierotce Marysi

Szkoła Podstawowa w Domaradzu (woj. lubelskie)

 

 

Wyróżnienia:

 

Magdalena Ostrowska Tęcza

    Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie (woj. pomorskie)

 

Dominik ChyłekStefek Burczymucha  

   Szkoła Podstawowa w Borku Starym (woj. podkarpackie)

 

Iga ArczyńskaBocian

   Centrum Działań Plastycznych „Akademia” przy Ośrodku Kultury,
   Sportu i Rekreacji w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie)

 

 Maria OsowskaW ogrodzie

   Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie (woj. lubelskie)

 

Kinga ŚredniakO krasnoludkach i o sierotce Marysi

   Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku (woj. opolskie)

 

 

KATEGORIA II (klasy 4-6 szkoły podstawowej)

 

I nagroda

Julia MatlaPrzy mrowisku

Szkoła Podstawowa w Łabuniach (woj. lubelskie)

 

II nagroda

Małgorzata BorkowiczPszczółki

Miejski Dom Kultury − Dom Środowisk Twórczych w Łomży (woj. podlaskie)              

 

III nagroda

Rafał ZuzakPranie

Szkoła Podstawowa w Zręcinie (woj. podkarpackie)

                

Wyróżnienia:

 

Marta SoleckaCo słonko widziało

   Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie (woj. podkarpackie)

 

Matylda Soja O krasnoludkach i o sierotce Marysi

   Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa
   w Dąbrowie Białostockiej (woj. podlaskie)

 

Adrianna FetterDeszczyk

   Centrum Działań Plastycznych „Akademia” przy Ośrodku Kultury,
   Sportu i Rekreacji w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie)

 

Zuzanna GładyszPranie

   Szkoła Podstawowa w Zręcinie (woj. podkarpackie)

 

Małgorzata Józefowicz −Deszczyk

   Zespół Szkół w Otyniu (woj. lubelskie)

 

 

KATEGORIA III (gimnazja)

  

Nagrody równorzędne:

 

Jaśmina ZwolakiewiczZła zima

Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie (woj. pomorskie))

 

Jakub Chruściel Kukułeczka

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Świebodzinie (woj. lubuskie)

 

Zuzanna SynośNasza szkapa

Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne w Błażowej (woj. podkarpackie)

                

Wyróżnienia:

 

Aleksander Chojnowski O krasnoludkach i o sierotce Marysi

   Gimnazjum nr 1 w Malborku (woj. pomorskie)

 

Piotr Mikołajek Kaliszowi

   Publiczne Gimnazjum nr 3 w Świebodzinie (woj. lubuskie)

 

Paulina GłowniakNa obczyźnie

   Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego (woj. lubelskie)

 

Sabina BartoszekJak huk oceanowy

   Publiczne Gimnazjum w Zasowie (woj. podkarpackie)

 

Jakub Huszaluk –Muchy samochwały

  Gimnazjum nr 15 w Lublinie (woj. lubelskie)






REGULAMIN KONKURSU


 

 

 








Copyright (c)2014, Wszelkie prawa zastrzeżone.